مشکل در نصب مودم extrnal

نصب و پیکربندی سخت افزارها در لینوکس

Re: مشکل در نصب مودم extrnal

نوشتهاز Ali_Gh » شنبه فروردین 15, 88 2:29 pm

moslem.b نوشته است:میتونید ADSL رو شریکی ( با یکی از همسایه هاتون ) بگیرید اینجوری خرجتون نصف میشه

مسلم جان، پیشنهاد خوبیه، ولی الان ADSL خیلی ارزون شده، اگه در اهواز زندگی می کنید، فقط به جمع کل اقلام زیر نیاز دارید:

1. یک عدد مودم adsl ..
در محدوده چهل هزار تومان
2. هزینه نصب و راه اندازی.. (اجباریه!)
در حدود 15 هزار تومان
3. شارژ اولیه اشتراک
با توجه به ISP از هشت هزار تومان (دانلود 2 گیگابایت ، روی سرعت 512 ) تا کلی پول (دانلود نامحدود، سرعت بالا!) متغییر است.
(نرخ مطرح شده از ISP جدیده است که دفترشون کیانپارسه، ساختمان برج ، شمارشون رو فعلا ندارم، ولی پوسترشون همه جا هست!)
جمع کل::
کد: گزینش همه
Java.Lang.MathException("In Iran there is no logical calculation for payments)"
line12, Re: Moshkel dar Nasbe Modem extrnal, fatal error
SQL.DIED(UBNORMALLY)
...

اسامی شرکت های ارائه دهنده اینترنت ارزان در اهواز (به نقل از یک منبع غیر رسمی: خودم!):
شرکت طلوع رایانه لقمان -نمایندگی فن آوا در اهواز.
آدرس: خیابان طالقانی، رو به روی بازار زرگر ها، طبقه بالای پاساژ
تلفن: 2230441

قابل توجه کاربران دایل آپ! <<
این شرکت اینترنت دایل آپ با نرخ ساعتی 100 تومان ارائه می کند. البته حداقل باید 30 ساعت خرید کنید (3000 تومان) خرید بیشتر این نرخ را تغییر نمی دهد. (البته ظاهرا ! )

خداییش اطلاع رسانی رو حال می کنید؟!! 8-) بعد بگین لینوکس بده!.. لاگ فعالیت نداره!... کیک و بستنی می خورند!... :lol:
گروه کاربران ایرانی اینک اسکیپ
http://inkscape-ir.org
آکلینوکس
http://aqlinux.ir
Ali_Gh
مسئول جلسات

نوشته: 443
پیوستن: شنبه دی 7, 87 11:00 am
شهر: اهواز
Given: 58 thanks
Received: 196 thanks

The following user would like to thank Ali_Gh for his or her post:
moslem.b

نوشتهاز moslem.b » شنبه فروردین 15, 88 2:56 pm

من این شرکتها رو از 2 سال پیش میشناسمشون و خیلی هم دنبالشون بودم اینا اولا خیلی درپیت هستن دوما همه جا رو ساپورت نمیکنن

برو دفتر همین شرکت چیزه بگو با مهندس . . . کار دارم میبینی یه بچه 17-18 ساله نشسته میگه مهندس نیستش بعد حساب کن اگه اینترنت قطع بشه پشتیبانیش احتمالا امام هشتمه

از نظر من همون 40 تومن مودم + 20 تومن هزینه ی راه اندازی زیاده

در حال حاظر ADSL داشتن توی اهواز یعنی پول زور دادن مخصوصا به این پژوهشگران جنوب و رفاتک

کجای دنیا دیدید اینترنت 64 نامحدود رو بدن 30,500 تومن ؟ ( اون 500 تومن آخرش واقعا جیز جیگر میزنه )
ctrl+c
moslem.b

نوشته: 362
پیوستن: چهار شنبه دی 4, 87 4:51 pm
Given: 100 thanks
Received: 108 thanks

The following user would like to thank moslem.b for his or her post:
Ali_Gh

نوشتهاز Ali_Gh » دو شنبه فروردین 17, 88 5:19 pm

moslem.b نوشته است:من این شرکتها رو از 2 سال پیش میشناسمشون و خیلی هم دنبالشون بودم اینا اولا خیلی درپیت هستن دوما همه جا رو ساپورت نمیکنن

برو دفتر همین شرکت چیزه بگو با مهندس . . . کار دارم میبینی یه بچه 17-18 ساله نشسته میگه مهندس نیستش بعد حساب کن اگه اینترنت قطع بشه پشتیبانیش احتمالا امام هشتمه

از نظر من همون 40 تومن مودم + 20 تومن هزینه ی راه اندازی زیاده

در حال حاظر ADSL داشتن توی اهواز یعنی پول زور دادن مخصوصا به این پژوهشگران جنوب و رفاتک

کجای دنیا دیدید اینترنت 64 نامحدود رو بدن 30,500 تومن ؟ ( اون 500 تومن آخرش واقعا جیز جیگر میزنه )

کلا موافقم ولی نه کاملا. راستی، مهندس نقطه چین و شرکت چیزه کدومشونن؟!!! :mrgreen:
آقا راحت باش ;) . این شرکته که دفترش برجه رو دو سه تا جوون راه انداختن. به نظرم نباید از جوونیشون ایراد گرفت :roll:
شرکت طلوع رایانه لقمان، هم قبلا پشتیبان کارت های محبت بود که بیشتر اوقات 787 می داد. الان یکم بهتر شده ولی بعضی وقت ها (ماه پیش دو بار و به مدت یکی دو روز) adsl خودم قطع بود. (البته خودشون گفتن از مرکز مخابرات بوده!! )

رفاتک(نمایندگی پارس آنلاین) و پژوهشگران جنوب هم واقعا پول زور می گیرن! :x
گروه کاربران ایرانی اینک اسکیپ
http://inkscape-ir.org
آکلینوکس
http://aqlinux.ir
Ali_Gh
مسئول جلسات

نوشته: 443
پیوستن: شنبه دی 7, 87 11:00 am
Given: 58 thanks
Received: 196 thanks

نوشتهاز moslem.b » دو شنبه فروردین 17, 88 8:58 pm

کلا همه پول زور میگیرن

ولی اون 2 روز رو همه قطع بودن ( مشکل از مخابرات مرکزی بوده )
ctrl+c
moslem.b

نوشته: 362
پیوستن: چهار شنبه دی 4, 87 4:51 pm
Given: 100 thanks
Received: 108 thanks

نوشتهاز nxzx » چهار شنبه تیر 14, 96 11:49 am

چه طور میشه رمز مودم D100 ایرانسل رو تغییر داد؟ من نمیتونم با کامپیوتر وارد تنظیمات مودم بشم. ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.
nxzx

نوشته: 1
پیوستن: چهار شنبه تیر 14, 96 11:45 am
Given: 0 thanks
Received: 0 thanks

پیش

برگشت به سخت افزار

اکنون هست

;کسانی که اکنون در این تالار هستند: کاربری نام ننوشته است کاربر و 1 میهمان