مشکل قطعی اینترنت Wi-Fi گوشی Redmi Note 9S شیائومی

نصب و پیکربندی سخت افزارها در لینوکس

مشکل قطعی اینترنت Wi-Fi گوشی Redmi Note 9S شیائومی

نوشتهاز Amin90 » سه شنبه خرداد 27, 99 8:31 pm

ردمی نوت 9S یکی از گوشی‌های نسبتاً جدید شیائومی است که انتظار می‌رود با استقبال بالایی روبرو شود. اخیراً گزارش‌هایی از وجود مشکل وای فای در برخی از گوشی‌های ردمی نوت 9S منتشر شده است.
برخی از دارندگان گوشی ردمی نوت 9S در فروم های اینترنتی از مشکل قطع شدن ناگهانی اینترنت گفته‌اند. ظاهراً پس از 10 الی 15 دقیقه از قفل شدن صفحه، وای فای قطع می‌شود. هنگامی که کاربر قفل گوشی را باز می‌کند، ارتباط وای فای برقرار است اما ترافیک جابجا نمی‌شود.
Redmi Note 9S نسخه گلوبال Redmi Note 9 Pro است که برای بازار هندوستان عرضه شده بود، با این حال تاکنون گزارشی مبنی بر وجود مشکل قطعی وای فای در ردمی نوت 9 پرو منتشر نشده است و به نظر می‌رسد به ردمی Note 9S محدود شود.

جالب اینکه برخی کاربران می گویند با نصب آپدیت MIUI 11.0.8.0 مشکل قطع شدن وای فای گوشی ردمی نوت 9S آنها برطرف شده اما برخی دیگر می گویند هنوز این مشکل پابرجاست. شیائومی به این دست از دارندگان گوشی ردمی نوت 9S توصیه کرده مودم یا روتر خود را خاموش و روشن کنند اما به نظر نمی‌رسد کسی با انجام این کار نتیجه گرفته باشد.
بررسی‌های برخی کاربران نشان داده Redmi Note 9S با گذشت 10 دقیقه ارتباط Wi-Fi را قطع می‌کند اما با پس از چند ثانیه دوباره به شبکه متصل می‌شود. به وضوح این یک رفتار عادی نیست و نباید چنین اتفاقی رخ بدهد.
حالا باید منتظر ماند و دید آپدیت رفع مشکل قطع شدن وای فای گوشی Redmi Note 9S چه وقت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است در این مقطع چیز بیشتری درباره این مشکل و شدت شیوع آن نمی‌دانیم.

بیشتر بخوانید:
واضح ترین علائم آپاندیس کدامند؟
نکاتی از التهاب ملتحمه (چشم صورتی) در کودکان: همه که باید بدانید!
چطور به فرد مبتلا به اختلال شخصیت مرزی کمک کنیم؟
Amin90

 
نوشته: 5
پیوستن: شنبه خرداد 3, 99 6:59 pm
Given: 0 thanks
Received: 0 thanks

برگشت به سخت افزار

اکنون هست

;کسانی که اکنون در این تالار هستند: کاربری نام ننوشته است کاربر و 1 میهمان

cron