هماهنگی اولین جلسه فوق العاده لاگ

آگاهی و هماهنگی نشست‌های حضوری و آنلاین

Re: هماهنگی اولین جلسه فوق العاده لاگ

نوشتهاز mrym » یک شنبه اردیبهشت 6, 88 2:16 pm

Dark-Sun نوشته است:
mrym نوشته است:....
دارک سان اونجا باغ وحش نیست ولی یه دانشگاه بزرگه که مراقبت می خواد! حراست هم فعلا مراقبت رو اینجوری اعمال می کنه!در حال حاضر هم نزدیک انتخاباتیم وضع بدتر از همیشه است. من قبلا به بچه هایی که دانشگاه چمران رو پیشنهاد داده بودن گفته بودم که اونجا به درد نمی خوره!
ممکنه هیچ مشکلی هم پیش نیاد ولی اگه 1 درصد هم امکان داشته باشه به نظر من نمی ارزه!
من نمی دونم شما چه طوری به این راحتی میگین مشکلی پیش نمیاد!
به نظر من در مورد مکان تجدید نظر کنید.
من فقط خواستم بگم اونجا چه خبره بعد کسی شاکی نشه!

متاسفم که بگم حرف های شما فقط از دید احتیاط بیش از اندازه است. در مورد درصد خطر، و ارزیدن کار، فقط می شه نتایج حاصل از جلسه رو برآورد کرد. اگه مباحث جلسه فوق العاده نبود، فرمایش شما درست بود. ولی ما به این جلسه بیش تر از چیزی که شما متوجه هستین/شدین نیاز داریم./

rosenth نوشته است:میتونیم جلسه رو منزل ما تشکیل بدیم، مشکلی هم نیست. یه تعداد صندلی هم هست. اگه موافقین زودتر اعلام کنید اینم کروکیش که راحت پیداش کنین:
...

می بینین mrym جان، این یکی دیگه از پیشنهاد های اعضاست؟ به نظر شما خطر اینکه یک نفر از همسایه ها یا رهگذر ها به ما مشکوک بشه و 110 رو خبر کنه، کم نیست؟
بگذارین خیالتون رو راحت کنم::
احتمال پیش اومدن مشکل در هر دو حالت یکی هستش. :!:
چرا در این مورد چیزی نمی گین و سکوت کردین؟ نمی شه کار رو برای احتیاط کامل متوقف کرد، در واقع این جلسه قراره که لاگ رو در راستای قانونی شدن پیش ببره تا همین خطرات از بین بره. گمان می کنین اگه من بر اساس تجربه حضورم در دانشگاه، برآورد می کردم که درصد خطر بیشتر از جای دیگه است، این پیشنهاد رو مطرح می کردم؟ نــــــخــــــــیــــــــــر!

من بارها وارد کلاس های دانشکده های مختلف شدم(بدون حتی کارت شناسایی!)، طی مدت حضورم در دانشگاه (در روز های مختلف) چندین بار کلاس هایی رو دیدم که دانشجو ها یک کلاس رو برای خودشون گرفته بودند و یک نفر از دانشجو ها، استاد شده بود و بقیه مستمع!

بله حرفای من از روی احتیاطه! به خاطر اینکه تا حالا چندین بار دیدم وقتی چنین مشکلی پیش میاد چقدر همه تو دردسر میفتن در صورتی که معمولا کسی هم نمی خواد مشکلی درست کنه!

نمی دونم شما چند بار اونجا اومدید ولی مطمئنن به اندازه من که چهار ساله اونجام تجربه ندارید و در جریان این مشکلات نیستید.
حضور دانشجو ها در کلاس ها موردی نداره چون که اونا دانشجوی اونجان! به این موضوع دقت نکردید انگار!
من به این دلیل گفتم اونجا مناسب نیست چون جمع مختلط بود و خیلی بیشتر جلب توجه می کرد. جمع شدن چند تا دختر و پسر جدا چندان جلب توجه نمیکنه ولی باز هم مشکلات پا بر جاست.

به هر حال امیدوارم این بار هم از اون دفعاتی باشه که مشکل پیش نمیاد.

nabikaz نوشته است:
Dark-Sun نوشته است:زمان جلسه::
یکشنبه، ۱۳۸۸/۲/۵، ساعت ۳ بعد از ظهر

مکان جلسه::
دانشگاه شهید چمران اهواز، دانشکده معارف و الهیات، طبقه سوم، کلاس ۳۰۳

بابا صبر کنید ما هم برسیم!!!

.
.
.

تاپیک قرار حضوری میزنید بجای این دعوا ها یکمی شفاف تر صحبت کنید که رهگذری مثل من گیج نشه.
این دعوا ها هم بر سر ورود به دانشگاه نمیدونم مال چیه، اونجا هم زمین خداست هیچ مشکلی هم برای ورود افراد نیست یا حداقل برای من نبوده خدا رو شکر.

یکی بگه من الان باید چیکار کنم برم بخوابم یا یه تاکسی در بست کنم؟!

این تیکه از زمین خدا فعلا در تصرف دولته!
دعوایی نیست فقط نمی خوایم بعدا مشکلی پیش بیاد.
mrym

نوشته: 16
پیوستن: پنج شنبه دی 12, 87 2:22 pm
Given: 3 thanks
Received: 10 thanks

نوشتهاز mrym » یک شنبه اردیبهشت 6, 88 2:33 pm

rosenth نوشته است:واقعا یه مکان قرق شده مثل دانشگاه رو با یه ملک خصوصی با همسایه های نرمال ،مقایسه میکنین؟متاسفم.
خانم ها هم اگه پوشش درستی داشته باشند نباید از این چیزا بترسند.
پس یه حال اساسی بهتون بدم
سیما

قسمت اول حرفتون کاملا درسته. حساب یه ملک شخصی از یه ملک دولتی کالا جداست.
در مورد قسمت دوم حرفتون هم با نارسیس موافقم رعایت کنید لطفا!
mrym

نوشته: 16
پیوستن: پنج شنبه دی 12, 87 2:22 pm
Given: 3 thanks
Received: 10 thanks

The following user would like to thank mrym for his or her post:
narcissus

نوشتهاز itline » یک شنبه اردیبهشت 6, 88 9:08 pm

خوب به این بحث ها خاتمه بدید و منتظر دارک سان باشید تا گزارش این جلسه رو بنویسه و توضیح بده
itline
گروه راهبران وب‌سایت

نوشته: 269
پیوستن: یک شنبه دی 1, 87 10:24 pm
شهر: اهواز
Given: 53 thanks
Received: 71 thanks

پیش

برگشت به نشست‌ها

اکنون هست

;کسانی که اکنون در این تالار هستند: کاربری نام ننوشته است کاربر و 7 میهمان