جلسه ۶ دی !

آگاهی و هماهنگی نشست‌های حضوری و آنلاین

Re: جلسه ۶ دی !

نوشتهاز narcissus » سه شنبه دی 10, 87 12:37 pm

ramin نوشته است:یه انتقاد کوچولو هم من بگم که زمان جلسه خوب نبود.
خب خانم‌ها از دزفول اومده بودن و وقتی جلسه رو ترک کردن هوا تاریک بود. اینجا ایران است! بهتره یکم زود تر جلسات رو تموم کنیم یا این که از اونور زود تر شرو کنیم!

درواقع توافق شده بود
ما جمعه صبح دزفول امتحان داشتیم و مجبور بودیم دزفول باشیم برا همینم قرار شد ان ساعت باشه که ما خودمون را برسونیم
first they ignore you
then they laugh at you
then they fight you
then you win
narcissus

نوشته: 224
پیوستن: شنبه دی 7, 87 3:33 pm
شهر: دزفول
Given: 25 thanks
Received: 69 thanks

نوشتهاز Ali_Gh » پنج شنبه دی 12, 87 11:43 pm

narcissus نوشته است:
ramin نوشته است:یه انتقاد کوچولو هم من بگم که زمان جلسه خوب نبود.
خب خانم‌ها از دزفول اومده بودن و وقتی جلسه رو ترک کردن هوا تاریک بود. اینجا ایران است! بهتره یکم زود تر جلسات رو تموم کنیم یا این که از اونور زود تر شرو کنیم!

درواقع توافق شده بود
ما جمعه صبح دزفول امتحان داشتیم و مجبور بودیم دزفول باشیم برا همینم قرار شد ان ساعت باشه که ما خودمون را برسونیم

خیلی خب؛ به نظر می یاد اینجا دیگه ایران(قدیم) نیست!! یاد کوچه های تنگ وخاکی بخیر! نون خنجری تو کوچه کنار جوی آب...
نه خیر، زمونه عوض شده!! (دارک سان 70 ساله!!) :ugeek:
گروه کاربران ایرانی اینک اسکیپ
http://inkscape-ir.org
آکلینوکس
http://aqlinux.ir
Ali_Gh
مسئول جلسات

نوشته: 443
پیوستن: شنبه دی 7, 87 11:00 am
شهر: اهواز
Given: 58 thanks
Received: 197 thanks

نوشتهاز AMIN_RPG » پنج شنبه دی 26, 87 11:58 am

shahpesar002 نوشته است:به نظر من بهتره هر جلسه رو به 2 بخش نقسیم کنیم. بخش اول رو اختصاص بدیم به موضوعی که واسش جلسه رو تشکیل دادیم، به عنوان مثال وقتی اعلام میشه موضوع جلسه دوم نصب اوبونتو و نصب در کنار ویندوز هست پس بخش اول جلسه رسمی باشه و به همین موضوع اختصاص پیدا کنه. و در بخش دوم هم جلسه رو از حالت رسمی خارج کنیم، یعنی اجازه بدیم دوستان مشکلاتشون رو با همدیگه در میون بزارن تا با کمک هم مشکلاتشون برطرف بشه. اینطوری هم نظم جلسه حفظ میشه و هم دوستان می تونن سوالاتشون رو توی بخش دوم جلسه بپرسند تا رفع مشکل بشه.

من موافقم
سیما
سیما
سیما
سیما
AMIN_RPG
سرپرست لاگ

نوشته: 86
پیوستن: یک شنبه دی 22, 87 6:22 pm
شهر: اهواز
Given: 5 thanks
Received: 16 thanks