چرا تحصیل در چین انتخاب مناسبی است؟

این بخش مربوط به مطالب و دست نوشته های کوچک آموزشی اعضا میباشد

چرا تحصیل در چین انتخاب مناسبی است؟

نوشتهاز mozhde97 » دو شنبه اسفند 12, 98 12:38 pm

کشور چین هر روزه در حال پیشرفت علمی است و بسیاری از دانشجویان همواره خواهان تحصیل در چین هستند.

چرا تحصیل در چین انتخاب مناسبی است؟


دانشگاه های چین برای سال‌های آینده در صدد جذب نیم میلیون دانشجو خارجی هستند؛ هدفی که با رشد علمی چین اصلا دور از دسترس نیست.
بسیاری از بورسیه های جدید و شرایط بسیار آسان برای جذب و تسهیل دانشجویان خارجی در سال ۲۰۲۰ فراهم شده است.
تمامی مقاطع کارشناسی٬ کارشناسی ارشد ودکتری واجد این شرایط هستند.

دوره‌های محبوب تحصیل در چین

گزینه‌های بسیاری برای تحصیل در دسترس دانشجویان خارجی است. برخی از محبوب‌ترین دوره‌های مقطع کارشناسی و مقطع کارشناسی ارشد در حال حاضر به صورت زیر هستند:

علوم کامپیوتر
مهندسی عمومی
تجارت بین‌المللی
اقتصاد
زبان‌

سیما
برای اطلاعات بیشتر به این مقاله مراجعه کنید.

به دلایل بسیاری برای ادامه تحصیل در چین می‌توان اشاره کرد از جمله:

اقتصاد پایدار و قدرتمند

اقتصاد چین در چند دهه گذشته قدرتمندتر شده‌است و به طور موثر این کشور را به عنوان یکی از قدرت‌های جهانی تعیین کرده‌است. این کشور سریع‌ترین اقتصاد رو به رشد در جهان است.
صنعتی شدن سریع نیز در چین در حال انجام است و آن‌ها در حال توسعه و استقرار نسل بعدی فن‌آوری هستند که جهان شاهد آن خواهد بود. دانشجویانی که به دنبال آموزش عالی در مقاصد بین‌المللی هستند خواستار محلی هستند که در آن امکانات در سطح جهانی قرار دارند و در آن نیازی به نگرانی در مورد اقدامات اعتصاب یا خشونت‌های مکرر خیابانی ندارند. این خود یک نقطه فروش بزرگ برای چین است.
درجات شناخته‌شده به طور جهانی

کیفیت دانشگاه‌های چینی در هر کجای دنیا شناخته شده‌است. وزارت آموزش چین در ارتقا سطح عالی و استانداردهای بالا در همه موسسات آموزشی خود سرمایه‌گذاری می‌کند. آموزش چین به استاندارد جهانی بستگی دارد.
محیط چند فرهنگی

چین در حال بازگشت چند ملیتی از کشورهای دیگر روی کره زمین است. دانش آموزان هر قاره‌ برای تحصیل به آنجا می‌آیند. جامعه چند فرهنگی و امکانات کلاس جهانی برای یک کار غنی و یا تجربه آموزشی هستند.
خدمات آموزشی و کمک‌های مالی

در مقایسه با بسیاری از دانشگاه‌ها در اروپا و آمریکای شمالی، دانشگاه‌های چین شهریه بهتری می‌خواهد، به ویژه برای دانشگاه‌های بین‌المللی رتبه برتر. آموزش عالی می‌تواند بسیار پرهزینه باشد، اما دانشگاه‌های چینی هم شهریه قابل قبولی ارائه می‌دهند و هم چندین فرصت مالی برای دانشجویان بین‌المللی فراهم می‌کنند تا آن‌ها را کشف کنند.
تمایلات نژادیِ کم
در کمال تعجب، ما زیاد درباره نژادپرستی یا خشونت علیه افراد در چین صحبتی نمی‌شنویم. در واقع این اعمال در آمریکای شمالی و اروپا بیش از چین رخ می‌دهند. بسیاری از دانشجویان بین‌المللی ایمنی جان و مال خود را هنگام انتخاب مقصد مورد مطالعه خود می‌دانند، بنابراین تعجبی ندارد که بسیاری از دانشجویان بین‌المللی در چین تحصیل کنند.
سیما
عکس های بیشتر را در این جا مشاهده کنید.


درخواست پذیرش
کسب اجازه ورود و بورس تحصیلی به دانشگاه‌های چین کار مثل موشک نیست. با دانش کافی، آماده‌سازی و اجرا، هر کسی که بخواهد، می‌تواند در پارک قدم بزند. همچنین می‌‌توان یک بورس تحصیلی کامل را برای تحصیل در چین به دست آورد. با این حال، توجه ما به عبارت ” دانش، آماده‌سازی و اجرا ” را در نظر بگیرید. ما بعدا ً در این پست به دانشگاه‌های چینی خواهیم پرداخت، اما اکنون، این مراحل برای درخواست پذیرش هستند:

تحقیق خود را انجام داده و برنامه‌ای را که می‌خواهید انتخاب کنید.
اولین کاری که باید انجام دهید این است که به اینترنت بروید و به دنبال دانشگاه‌هایی بگردید که برنامه انتخابی شما را ارائه می‌دهند. قبل از اینکه تصمیم بگیرید که چه می‌خواهید، تحقیق خود را شروع نکنید، زیرا به احتمال زیاد با هزاران انتخاب موجود دچار اشتباه خواهید شد. حتی اگر دقیقا ً نمی‌دانید چه برنامه‌ای می‌خواهید انجام دهید، یک ایده روشن از آن داشته باشید و با استفاده از کلمات کلیدی مناسب آن را جستجو کنید.
جهت دریافت هرگونه اطلاعات و مشاوره رایگان در مورد تحصیل در کشور چین با مشاوران موسسه بنیاد چین با شماره 02188060601 تماس حاصل فرمایید.

مزایای تحصیل در چین برای دانشجویان بین‌المللی
چین چهارمین مقصد شناخته‌شده برای مسافرت است و سومین مقصد بزرگ دانشجویان بین‌المللی، پشت ایالات‌متحده و بریتانیا است. دانشگاه‌های چین افزون بر آن, دولت چین در حال ارائه طیف گسترده‌ای از فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای جذب دانشجویان بین‌المللی از جمله بیش از ۲۰,۰۰۰ بورسیه در موسسات دولتی است. زبان، دانش و تجربه به‌دست‌آمده در چین یک دارایی ارزشمند برای کارفرماها است. در این صورت ما به مزایای تحصیل در چین برای متقاضیان بین‌المللی نزدیک‌تر می‌شویم.
mozhde97

 
نوشته: 1
پیوستن: دو شنبه اسفند 12, 98 10:18 am
Given: 0 thanks
Received: 0 thanks

برگشت به دست نوشته های اعضا

اکنون هست

;کسانی که اکنون در این تالار هستند: کاربری نام ننوشته است کاربر و 1 میهمان

cron