همهه چیز درباره ماین کردن بیت کوین

معرفی نرم افزارهای گنو/لینوکس

همهه چیز درباره ماین کردن بیت کوین

نوشتهاز Amin90 » آدینه خرداد 9, 99 9:10 pm

این روزها تب و تاب ماین کردن بیت کوین و پول سازی از این روش بالا گرفته است. بیت کوین یکی از ارزشمندترین ارزهای دیجیتالی است و ماین کردن روشی است برای به دست آوردن بیت کوین بیشتر. اگر دوست دارید بیت کوین بیشتری داشته باشید باید به فکر ماین کردن آن باشید و برای ماین کردن بیت کوین دو راه پیش روی شما قرار دارد. اول اینکه به یکی از شرکت های بیت کوین ماینینگ رفته و از سخت افزار آنها برای ماین کردن استفاده کنید و یا اینکه با خرید و تجهیز سخت افزار خود، اقدام به پول سازی با بیت کوین های موجودتان کنید. در ادامه قصد داریم هر دو گزینه را بررسی و تحلیل کنیم و در نهایت پاسخ به این سوال را که برای ماین کردن بیت کوین بهتر است از شرکت های موجود استفاده کنیم و یا اینکه خودمان سخت افزار تهیه کنیم را ارائه دهیم. با کوک موبایل همراه بمانید.

قبل از اینکه به سروقت راه و روش ماین کردن بیت کوین برویم، باید بدانید که هر مساله مرتبط با ارز رمزنگاری شده یا همان کریپتوکارنسی ها همراه با عدم قطعیت است و در این میان ماین کردن ارز دیجیتال عدم قطعیتی بسیار بالاتر دارد.قیمت بسیار بالای سخت افزار، تغییرات مداوم در روش های ماین کردن بیت کوین و نیز عدم تضمین پرداخت پول ماین شده و حق الزحمه شما کار را به قدری سخت و پیچیده می کند که شاید ترجیح بدهید عطای ماین کردن بیت کوین را به لقای آن ببخشید.

چنانچه قصد ماین کردن بیت کوین را دارید، می بایست گام های زیر را طی نمایید.

گام اول: شرکت ماینینگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.
اجاره کردن سخت افزار و یا توان هشینگ شرکتی قدرتمند و برون سپاری کردن فرایند ماین کردن بیت کوین را ماین کردن ابری یا همان کلودماینینگ می گویند. با ماین کردن ابری شما تنها بابت سخت افزاری که اجاره کرده اید، هزینه پرداخت می کنید و برای شرکت ابر مهم نیست که از سخت افزار برای ماین کردن بیت کوین استفاده می کنید یا خیر؟ به همین دلیل خیلی مهم است که قبل از اجاره کردن سخت افزار ابری در رابطه با ماین کردن بیت کوین خوب فکر کنید.
برخی از شرکت ها و دانشگاه های مطرح هستند که سخت افزار بسیار قوی خود را در اختیار اجاره کنندگان قرار می دهند. برخی دیگر از شرکت ها نیز وجود دارند که هزینه اجاره سخت افزار را از درآمد ماین کردن بیت کوین مشتریان خود بر می دارند. آنها عقیده دارند که اگر مشتری بداند در چه زمانی باید بیت کوین را ماین کند، بی شک به سود هنگفتی دست خواهد یافت. اگر دوست دارید که از سخت افزار شرکت هایی که بیرون از ایران قرار دارند استفاده کنید، می توانید نگاهی به لیست کریپتوکامپر بیندازید. این سایت شرکت های معتبر ماینینگ بیت کوین را لیست کرده و می توانید نظرات کاربران را در مورد هر شرکت خوانده و از آنها در تصمیم گیری های خود استفاده کنید.

گام دوم: یک بسته ماینینگ انتخاب کنید.
پس از انتخاب شرکت ابر ماینینگ و عضو شدن در آن، می بایست بسته و پکیجی را برای ماین کردن بیت کوین های خود انتخاب کنید. انتخاب پکیج ماینینگ به این معنی است که تصمیم بگیرید چه مقداری از توان هش را انتخاب کنید. در واقع با انتخاب پکیج هزینه ای که باید بابت ماین کردن بیت کوین به شرکت ابری بپردازید مشخص می شود. هرچه مبلغ پکیج بالاتر باشد با سرعت بیشتری می توانید بیت کوین های خود را ماین کرده و به سود برسید. در ابتدای مقاله هم عنوان کردیم که هیچ قطعیتی در دنیای ارزهای دیجیتال وجود ندارد!
شما می توانید طی تماس با مشاوران در شرکت های ابری پکیج و پلن مخصوص خود را انتخاب کرده و کار ماینینگ را آغاز کنید.


گام سوم: انبار ماینینگ خود را انتخاب کنید.

پس از انتخاب پلن و عقد قرارداد با شرکت ابری، نوبت به انتخاب انبار ماینینگ می رسد. در این قسمت شما تیمی بین المللی را برای ماین کردن بیت کوین های خود انتخاب می کنید. با این کار شانس ماین کردن موفق بیت کوین های خود را افزایش می دهید. هر انبار ماینینگ مزایا و معایب خاص خود را دارد که موضوع بحث این مقاله نیست؛ اما سعی کنید انباری (pool) را انتخاب کنید که حساب خود را پس داده باشد و به عنوان انبار ماینینگ سودآور شناخته شده باشد. با این کار شانس ماین کردن موفق بیت کوین های خود را بالاتر می برید.

یکی از انبارهای مطرح و موفق موجود در سطح جهان Slush Pool است ولی باز هم قبل از انتخاب انبار بایستی تحقیقات گسترده و همه جانبه ای را ترتیب دهید. انبارهای نامعتبر بسیاری وجود دارند که در صورت انتخاب آنها هم زمان و هم سرمایه خود را از دست خواهید داد.

گام چهارم: کیف پول و یا والت خود را انتخاب کنید.
پس از طی کردن گام های 1 تا 3 نوبت به انتخاب والت می رسد. شرکت های ابری داشبوردی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند که فرایند ماینینگ و سودآوری را چند هفته پس از عقد قرارداد به صورت بلادرنگ به آنها ارائه دهد. والت برای برداشت بیت کوین ماین شده و یا انتقال و تبدیل بیت کوین به ارز دیجیتالی متفاوت دیگری است. برخی از شرکت های ابری به شما اجازه می دهند که با بخشی از درامد حاصله از ماین کردن بیت کوین پلن های قوی تری را انتخاب کرده و توان هشینگ خود را بالاتر ببرید.
در همین گام است که باید در مورد کاری که می خواهید با بیت کوین هایتان انجام دهید تصمیم بگیرید. بسیاری از محصولات و خدمات در سرتاسر جهان وجود دارند که می توانید آنها را با بیت کوین های خود خرید و فروش کنید. پس خیلی مهم است که والت معتبر و قابل اعتمادی را برای ذخیره بیت کوین های خود انتخاب کنید.

آیا می توان بیت کوین را در خانه ماین کرد؟
از آنجاکه هزینه ماین کردن بیت کوین در خانه بسیار بالا است، تنها در صورتی می توان این کار را در خانه انجام داد که به منبع بی انتهایی از قطعات الکترونیکی، سخت افزار بسیار قدرتمند و اتصال شبکه ای بی نظیر دسترسی داشته باشید. قبل از شروع کار باید محاسبات خود را انجام دهید تا مطمئن شوید که ماین کردن بیت کوین در خانه می تواند هزینه های تحمیلی را جبران کند و برایتان سودآور شود.
یکی از کارهایی که می توانید در این زمینه انجام دهید این است که یک ماینر ASIC را برای خود استخدام کنید. برای این منظور از ماشین های محاسبه سود بیت کوین استفاده کنید تا از ودآوری ماینینگ بیت کوین هایتان مطمئن شوید. با رفتن به سایتThe site Asicminervalue.com i می توانید لیستی از افرادی که با ماین کردن بیت کوین ثروتمند شده اند و تجارب آنها را ببینید. سودآورترین ماشین ها می توانند روزانه 10 تا 30 دلار با استفاده از ماین کردن بیت کوین عایدی داشته باشند.

مطالب بیشتر و خواندنی:
طحال و وظایف آن در بدن
آموزش ژله برای مبتدی ها
حذف گوشت قرمز از رژیم غذایی، چه تاثیری دارد؟
آموزش تصویری تهیه ی کیک سیب ساده
Amin90

 
نوشته: 5
پیوستن: شنبه خرداد 3, 99 6:59 pm
Given: 0 thanks
Received: 0 thanks

برگشت به نرم افزار

اکنون هست

;کسانی که اکنون در این تالار هستند: کاربری نام ننوشته است کاربر و 2 میهمان

cron